Про компанію

Компанія «NETIS SYSTEMS» є частиною компанії «Netcore Group». Її штаб-квартира розташована в м. Шеньчжень, Китай. Компанія «NETIS SYSTEMS», заснована в 2000 році, є постачальником мережевих продуктів і рішень. Надаючи сучасні технології, високоякісні продукти і обслуговування, яке задовольняє клієнтів, компанія «NETIS SYSTEMS» стала одним з основних постачальників в області передачі даних. У всьому світі у компанії зміцнюється репутація надійного виробника.

Продуктова лінійка компанії «NETIS SYSTEMS» включає в себе бездротові маршрутизатори, бездротові адаптери, комутатори, маршрутизатори DSL, мережеві адаптери, бездротові і дротові PC-плати, а також, компанія займається розробкою продуктів, які пов’язані зі зберіганням і захистом даних, мультимедіа та іншими технологіями.

Більше 8% доходів від продажів компанія інвестує в наукові дослідження і дослідно-конструкторські розробки. Компанія надає значну технологічну підтримку з програмного і апаратного забезпечення для більш ніж 300 інженерів. Команда компанії «NETIS SYSTEMS» випускає продукти із застосуванням різних технологій, які призначені для оптимально комфортного використання продукції кінцевим споживачем.

Площа заводу компанії «NETIS SYSTEMS» становить 20.000 квадратних метрів. Завод знаходиться в місті Шеньчжень, Китай. Використовуючи передову автоматизовану технологію SMT, DIP, складання і пакувальне обладнання, компанія «NETIS SYSTEMS» щомісяця випускає 10 млн. одиниць продукції відповідно до стандартів CE і FCC. Від мережевого адаптера SNMP – до комутаторів, від бездротових адаптерів – до дводіапазонних маршрутизаторів. Кожен з продуктів компанії «NETIS SYSTEMS» виготовляється в суворій відповідності до стандарту ISO 9001: 2000.

Компанія «NETIS SYSTEMS» створила понад 30 філій по всьому Китаю і розвиває міжнародні представництва, щоб забезпечити надання швидких і комплексних послуг для клієнтів в Північній Америці, Європі, Індії, Тайвані і Кореї.

Довіряючи якості продукції компанії «NETIS SYSTEMS» і її послугам, все більше і більше клієнтів по всьому світу приєднуються до команди партнерів. З 2008 року компанія «NETIS SYSTEMS» зберігає стійке щорічне зростання продажів на 30%.

© Netis Systems Co., Ltd. Всі права захищені