Як підключити зовнішній накопичувач до роутера?

Як підключити зовнішній накопичувач до роутера?

Маршрутизатори netis WF2880 та MW5230 мають можливість підключення зовнішнього накопичувача за допомогою USBпорту. Для цього необхідно виконати наступні кроки:

1.  Під’єднати зовнішній пристрій зберігання (переносний диск або флешку) до USBпорту.

2. Відкрийте браузер та увійдіть на сторінку web-інтерфейсу маршрутизатора, коротка адреса netis.cc. Якщо ж виникають проблеми у веб-браузера, резервною адресою є – 192.168.1.1

Важливо. Адреси netis.cс та 192.192.168.1.1 НЕ в Інтернеті, web-сторінка налаштувань вбудована в маршрутизатор. 

3. Для переходу до більш глибоких налаштувань, натисніть кнопку Advanced.

4. Перейдіть в пункт Налаштування USB–Накопичувач. Переведіть Стан служби в Увімк.

Якщо потрібно встановити захист на вхід до накопичувача, натисніть Увімк. в меню Доступ до облікового запису. Придумайте та введіть ім’я користувачата, пароль на вхід (латиниця цифри).

Коротку інструкцію отримання доступу до накопичувача, Ви побачите нижче всіх налаштувань, з урахуванням Вашої операційної системи.

Натисніть Зберегти.

 

5. Тепер Ви можете знайти накопичувач, наприклад, через стандартний Провідник у Windows.

Зайдіть в Мій комп’ютер – далі Мережа, ви побачите пристрій під назвою Router. Зверніть увагу, попередньо в налаштуваннях ОС потрібно дозволити Загальний доступ до файлів по мережі (для Windows).

 

6. Клікнувши Router, Ви потрапите до зовнішнього сховища. Можете підключити його в ОС, як постійний мережевий диск, щоб кожного разу не шукати його за IP адресою або в меню Мережа.