Як підключити зовнішній накопичувач до роутера

Як підключити зовнішній накопичувач до роутера?

 

Маршрутизатор netis N1 має можливість підключення зовнішнього накопичувача за допомогою USB порту. Для цього необхідно виконати наступні кроки:

  1. Під’єднати зовнішній пристрій зберігання (переносний диск або флешку) до USB порту.
  2. Відкрийте браузер та увійдіть на сторінку web-інтерфейсу маршрутизатора, коротка адреса netis.cc

Якщо ж виникають проблеми у веб-браузера, резервним адресом є – 192.168.1.254

Важливо. Адреси netis.cс та 192.192.168.1.254 НЕ в Інтернеті, web-сторінка налаштувань вбудована в маршрутизатор.

  1. Для переходу до більш глибоких налаштувань, натисніть кнопку Advanced.
  2. Перейдіть в пункт «Налаштування USB/Накопичувач». Переведіть Стан служби в Увімк. Якщо потрібно встановити захист на вхід до накопичувача, натисніть Увімк. в меню Доступ до облікового запису. Придумайте та введіть ім’я користувача та пароль на вхід (латиниця цифри).
  3. Для використання FTP-серверів та мультимедіа (DLNA) зробіть налаштування в пунктах «Налаштування USB/FTP-сервер» та «Налаштування USB/Мультимедіа». , аналогічно з описаними в пункті 4
  4. Коротку інструкцію отримання доступу до накопичувача, Ви побачите нижче всіх налаштувань, з урахуванням Вашої операційної системи.
    Натисніть «Зберегти».

  5. Тепер Ви можете знайти накопичувач, наприклад, через стандартний Провідник у Windows. Зайдіть в Мій комп’ютер – далі Мережа, ви побачите пристрій під назвою Router. Зверніть увагу, попередньо в налаштуваннях ОС потрібно дозволити Загальний доступ до файлів по мережі (для Windows).