Як налаштувати гостьову мережу у роутерах netis?

На прикладі маршрутизатора netis WF2880 (він має одночасно два робочих діапазони 2.4 Ггц та 5 Ггц). Для кожного діапазону в наших пристроях можна створити декілька гостьових мереж.

1. Відкрийте браузер та увійдіть на сторінку web-інтерфейсу маршрутизатора, коротка адреса netis.cc. Якщо ж виникають проблеми у веб-браузера, резервною адресою є – 192.168.1.1

Важливо. Адреси netis.cс та 192.192.168.1.1 НЕ в Інтернеті, web-сторінка налаштувань вбудована в маршрутизатор. 

2. Для переходу до більш глибоких налаштувань, натисніть кнопку Advanced.

3. Оберіть пункт налаштування Бездротова мережа.

4. Наступним є підпункт – Мульти SSID. Пункт Стан переведіть в – Увімк. Далі в пункті SSID задайте назву гостьової мережі.

В цьому маршрутизаторі є можливість підключення зовнішнього диску для надання спільного доступу до файлів. Якщо Ви не хочете, щоб Ваші гості мали доступ до вашої внутрішньої локальної мережі або ж до Вашого мережевого сховища тоді потрібно в пункті Управління доступом, з випадаючого меню обрати WAN. У гостей буде доступ тільки до Інтернет. В іншому випадку оберіть LANWAN з меню.

Ми рекомендуємо встановити пароль на гостьову мережу також. Для цього в пункті Тип аутентифікації оберіть максимальний захист, а саме WPA/WPA2-PSK.

5. Далі необхідно встановити пароль (не менше 8 символів, цифри та латинські літери)

Натисніть кнопку Зберегти, після чого в списку мереж буде доступна нова мережа.