Netis виводить на ринок свій перший оптичний маршрутизатор WF2780F

Сьогодні компанія Netis, провідний світовий постачальник мережевого обладнання, випустила свій перший дводіапазонний гігабітний бездротовий оптичний маршрутизатор AC1200 WF2780F. Маршрутизатор WF2780F з оптичним портом WAN забезпечує гігабітну швидкість передачі даних за технологією Wi-Fi і надає нові можливості для підключення до мережі Ethernet. Ця модель є універсальним рішенням для спільного доступу до високошвидкісного Інтернету в провідних, безпровідних і оптоволоконних мережах.

Завдяки технології Wi-Fi 802.11AC модель WF2780F забезпечує одночасне дводіапазонне підключення з неймовірно високою швидкістю бездротової передачі даних до 300Мбіт/с в діапазоні 2,4ГГц і 867Мбіт/с в діапазоні 5ГГц. Вона відмінно підходить для швидкого завантаження файлів, інтернет-телефонії та роботи з потоковим відео в форматі HD. На відміну від дводіапазонного гігабітного маршрутизатора AC1200 WF2880, модель WF2780F оснащена оптичним портом WAN, який надає користувачам ще один спосіб доступу в Інтернет – через оптоволоконне підключення. З даним маршрутизатором користувачі можуть насолоджуватися високошвидкісним Інтернетом.

Крім того, ця модель має й інші корисні функції: розподіл портів для IPTV, підтримка SNMP, IPv6, TR-069, VoIP, VPN, WPS, і т. д. Користувачі зможуть насолодитися новими можливостями, що потребують високої швидкості каналу, наприклад переглядом потокового відео в форматі HD, високою швидкістю передачі файлів і конференц-зв’язком … і все це по бездротовому підключенню.

Для отримання додаткової інформації перейдіть за посиланням.