Підтримка

 

Швидка і безшовна мережа wifi
netis

 

 

 

Wi-Fi EasyMESH 

Коли одного маршрутизатора вже недостатньо

Для розширення зони покриття бездротового маршрутизатора в приміщенні великої площі ( квартирі, котеджі, офісі, виставковому залі), як правило, додатково встановлюють точки доступу або повторювачі.

 

Незважаючи на розширення зони покриття, у такого рішення є наступні недоліки:

  1.  Зниження продуктивності мережі в результаті її неправильного планування
  2.  Необхідність налаштування безлічі бездротових пристроїв
  3.  Зниження швидкості, тривалий час очікування, а також можливість втрати з’єднання при перемиканні клієнта між точками доступу.

 

Щоб налаштування Wi-Fi у великих приміщеннях стало простіше, а якість підключенні – вище, в маршрутизаторах реалізована функція EasyMesh

 

Функція Easy Mesh дозволяє будувати на базі маршрутизаторів інтелектуальні розподілені бездротові мережі високої продуктивності з підтримкою централізованого керування.

 

 

Усуває «мертві зони» Wi-Fi і розширює зону покриття відповідно до розмірів і плануванням приміщення Забезпечує свободу переміщень з найкращим сигналом Wi-Fi в будь-якій точці зони покриття Прискорює і спрощує настройку складних бездротових мереж

 

 

Максимальне число пристроїв – 6
На даний момент в Mesh-мережа можна об’єднати до 6 маршрутизаторів – 1 контролер і 5 агентів.

Підключення EasyMesh- пристроїв
EasyMesh-пристрої можуть підключатися і по кабелю, і по WiFi. Для отримання максимальної продуктивності і більш надійного
з’єднання рекомендується кабельне підключення (особливо при використанні моделей з підтримкою гігабітних швидкостей передачі).

Управління через Web- інтерфейс
Для налаштування, керування і моніторингу роботи мережі EasyMesh використовується традиційний для пристроїв інтерфейс.

 

Контролер: Агенти:
– Забезпечує централізоване налаштування агентів; – Розширюють покриття WiFi;
 – Забезпечує найоптимальніше підключення. – Збирають дані про якість зв’язку клієнтів.

 

EasyMesh-пристрої з’єднуються один з одним через транспортну мережу по кабелю Ethernet або по Wi-Fi в діапазоні 5 ГГц (Backhaul).

Мережа сама вирішує, коли і до якого вузлу підключити клієнта, щоб забезпечити кращу якість з’єднання, при цьому перепідключення на інший вузол відбувається непомітно для користувача.

Для організації Mesh-мережі необхідно два або більше сумісних маршрутизатора: один з них підключається до Інтернету та виконує функції контролера, а інші розширюють зону покриття і виступають в ролі агентів.

Після установки і підключення всіх EasyMesh-пристроїв контролер запитує інформацію про підключених агентів, їх технічні можливості та умови, в яких працює мережа.На підставі отриманих даних контролер аналізує топологію мережі і визначає, до якого вузлу підключити того або іншого агента, щоб забезпечити найкращу продуктивність.

Після цього агенти отримують від контролера базові / загальні налаштування Mesh-мережі і застосовують їх. Тепер до мережі можна підключати звичайних Wi-Fi-клієнтів.

При переміщенні клієнтів в зоні покриття Mesh-мережі агенти передають контролеру інформацію про рівень сигналу і якість зв’язку конкретного клієнта, а контролер аналізує дані і вирішує, чи потрібно перемикати цього клієнта на інший вузол.

 

Як настроїти роутер Netis

Як налаштувати EasyMesh на роутерах netis

 

 

© Netis Systems Co., Ltd. Всі права захищені